Obrazy i Ikony

Obraz O. Pio z Pietrelciny Obraz O. Pio z Pietrelciny
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz św. Charbel Obraz św. Charbel
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz św. Maksymiliana Kolbe Obraz św. Maksymiliana Kolbe
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Pantokrator 10x15cm Ikona Pantokrator 10x15cm
Cena:

270,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ikona Pantokrator 14,5 x 20cm Ikona Pantokrator 14,5 x 20cm
Cena:

420,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ikona Pneumatofora 10 x 15cm Ikona Pneumatofora 10 x 15cm
Cena:

270,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Wiele osób poszukuje w swoim życiu bliskości Boga, duchowego wsparcia w codzienności. Obrazy Jezusa i świętych, dostępne na naszej stronie są wyjątkowym sposobem na zapewnienie sobie oraz bliskim właśnie takiej duchowej obecności w domowym zaciszu.

Obrazy Jezusa - religijne dzieła sztuki

Nasza kolekcja obrazów z wizerunkiem Jezusa, które wprowadzą do każdego wnętrza atmosferę refleksji i pokory, jest bogata w propozycje stworzone z zastosowaniem różnorodnych technik i stylów.

Ikony pisane temperą jajeczną

Ręcznie pisane ikony dostępne w naszym sklepie są nie tylko przedmiotami kultu, ale również dziełami sztuki, które przyciągają uwagę swoją mistyczną pięknością. Każda z ikon pisana jest ręcznie najstarszą metodą bizantyjską – temperą jajeczną, zdobiona złotem płatkowym 24-karatowym.

Akwarele z wizerunkiem Jezusa - współczesny chrześcijański minimalizm

Inną techniką, w której wykonane są nasze obrazy Jezusa, jest węgiel w akwareli, prezentujący postać Mesjasza w sposób współczesny i minimalistyczny. Każda akwarela wykonana ręcznie węglem w płynie jest oryginalna i wyjątkowa, a wizerunek Jezusa przedstawiony w danej pracy różni się od każdej następnej.

Oferujemy także wydruki wizerunku Jezusa na papierze fotograficznym, które doskonale odwzorowują szczegóły i głębię.

Obrazy Świętych

W naszej ofercie znajdują się także inne dzieła, które przypominają o mocy wiary – obrazy świętych. Wśród nich szczególne miejsce zajmują portrety takich postaci jak św. Charbel, o. Maksymilian Kolbe oraz o. Pio. Osoby te pochodziły z różnych epok i środowisk, ale wniosły niezwykły wkład w rozwój duchowości chrześcijańskiej.

Zarówno wydruki jak i akwarele węglem dostępne są w kilku rozmiarach. Łatwo więc wybrać odpowiedni model do swojego wnętrza i do wybranego pomieszczenia. Co więcej, nasze propozycje sprzedawane są w ramach, dzięki którym łatwo zawiesić je na ścianie lub wyeksponować na regale.

Wybór naszych obrazów Jezusa i świętych to pierwszy krok do stworzenia przestrzeni pełnej duchowości i piękna, w której każdy może znaleźć spokój. Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji i znalezienia wizerunku, który stanie się częścią Twojego życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl