Sztuka

Religijne obrazy – wsparcie w modlitwie i rozwoju duchowym

Wspaniałym wsparciem w modlitwie, w rozwijaniu życia duchowego oraz przypomnieniem o nieustającej obecności Boga w życiu każdego z nas jest sztuka religijna.

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć wyjątkowych obrazów przedstawiających Jezusa oraz Świętych jak św. O. Pio, św. Charbel, św. Kolbe, którzy każdego dnia pomagają nam w drodze do Wieczności.

Znajdziesz tu dzieła zróżnicowane pod kątem rodzaju, wymiarów oraz techniki wykonania, zarówno akwarele węglem w płynie czy reprodukcje w formie fotograficznej jakości wydruków. Obrazy oprawiamy w ramy minimalistyczne bądź stylowe w zależności od twojego gustu, upodobania czy charakteru miejsca. Kupując obraz, w uwagach możesz pozostawić nam informację dotyczącą formy i koloru ramy czy passe partout, a my z ogromną przyjemnością oprawimy go dla ciebie.

Wyjątkowe, ceramiczne figurki Maryi i krzyże ręcznie robione

Kolekcję Sztuka dopełniają przepiękne figurki Maryi i krzyże, które wykonywane są z ceramiki, wypalane i szkliwione w piecu, bądź z ceramiki w połączeniu ze starymi, wiekowymi dechami, pochodzącymi z rozbiórki polskich domów.

Ceramikę pakujemy w eko opakowania wypełnione wełną drzewną.

Sztukę religijną, którą wam proponujemy łączy piękno, ale przede wszystkim miłość do Boga i Maryi osób, które ją dla was tworzą. Współpracujemy z wyjątkowymi artystami o pięknych sercach i wrażliwości duchowej, którzy z pasją i ogromną wiarą w sercu pragną się nią dzielić.

Obrazy, jak i ceramika religijna to wspaniały, oryginalny prezent na różne okazje jak Chrzest, Komunia św., Bierzmowanie, Ślub czy nowe miejsce zamieszkania, twoje czy bliskich ci osób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl