Koszulki

Prezent religijny z MOCĄ

Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś, kto jest ci szczególnie bliski? A może potrzebujesz codziennego wzmocnienia i przypomnienia o nieustającej Obecności i Miłości Boga do ciebie? W każdym z tych wypadków nasze koszulki to świetny wybór.

W każdej sytuacji, w jakiej się znajdziesz, koszulka MOCY moja przypomni ci, że Bóg jest z tobą, działa w Twoim życiu, pragnie dla ciebie dobra, dodaje ci siły i odwagi i tym przesłaniem będziesz mógł również w subtelny sposób dzielić się z innymi.

Organiczne t-shirty MOCY moja z certyfikatem GOTS – komfort noszenia

T-shirty MOCY moja powstają na drodze ekologicznej i świadomej produkcji. Produkowane z ekologicznej w 100% z bawełny organicznej, certyfikowanej przez GOTS (Global Organic Textile Standard ) oraz z poliestru otrzymanego z recyklingu np. przetworzonych butelek PET.

Bawełna organiczna to materiał, który pozwala skórze oddychać, jest delikatny dla skóry, przewiewny. Taka dzianina dobrze absorbuje wilgoć, co sprawia, że skóra pod odzieżą z bawełny organicznej dłużej pozostaje sucha.

Wegańskie t-shirty z certyfikatem Peta Vegan Approved

Tshirty, które proponujemy są w 100% odzieżą wegańską, wolną od cierpienia zwierząt, potwierdzone certyfikatem nadanym przez Peta Vegan Approved.

Subtelna MOC Słowa – nadzieja, radość i siła w codzienności

Koszulki MOCY moja to nie tylko wysoka jakość bawełny i komfort noszenia, to znacznie coś więcej. To połączenie jakości, nowoczesnego, dizajnerskiego minimalizmu, z subtelną MOCĄ Słowa… Słowa Bożego.

Subtelny przekaz, zaczerpnięty z Biblii, w intrygującej, nieoczywistej formie niczym maleńkie ziarno, które rzucone w żyzną ziemię zaczyna kiełkować, tak Słowo to kiełkować będzie w twoim sercu, przynosząc ci każdego dnia nadzieję, radość, siłę i MOC do podejmowania wyzwań.

Przesłanie na koszulce NEVER ALONE – nigdy sam, ma przypominać ci w codzienności, że nigdy nie jesteś sam. Zawsze w twoim sercu jest On. Bóg. Miłość. NEVER ALONE jest nawiązaniem do biblijnego fragmentu z księgi Jozuego1, 5 gdzie Bóg zapewnia „nie opuszczę cię i nie porzucę” i dalej w wersecie 9 Bóg przypomina: „Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz”

Firmowa metka MOCY moja zawiera również ukrytą moc biblijnego Słowa z Ps.28 „Pan moją mocą i tarczą”

Nasze koszulki zachwycają wysoką jakością i pięknym, nowoczesnym dizajnem. Są świetnym uzupełnieniem naszych organicznych bluz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl