poMOC

Razem nieśmy pomoc potrzebującym!

Tworzeniu marki „MOCY moja” od samego początku przyświecała myśl i pragnienie niesienia realnego dobra i pomocy osobom potrzebującym, bo jak wierzymy dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu. Nieistotne, czy jesteśmy bogaci, czy biedni. Zawsze przecież mamy coś, czym możemy się z drugim człowiekiem podzielić. Choćby dobrym słowem, uśmiechem zainteresowaniem, życzliwością czy miłym gestem.

Kupując produkty w sklepie www.mocymoja.pl dzielisz się sobą, dzielisz się MOCĄ swojego serca. 10% dochodu ze sprzedaży każdego produktu tutaj zakupionego trafia na cele charytatywne, w tym dla ciężko chorych dzieci z hospicjum domowego ALMA SPEI z Krakowa.

Hospicjum dla dzieci ALMA SPEI jest formą opieki paliatywnej świadczonej w domu ciężko chorego dziecka, do którego dojeżdża zespół specjalistów. Aby mali pacjenci mogli na co dzień przebywać we własnym domu wraz ze swoimi rodzicami potrzebują poza specjalistyczną opieką, drogiego sprzętu medycznego, który umożliwia im funkcjonowanie poza szpitalem.

Za każde wsparcie dziękują Podopieczni: https://almaspei.pl/podopieczni/

 

Dodatkowo wesprzeć możesz hospicjum darowizną na nr konta: 
BNP Paribas 08 2030 0045 1110 0000 0155 0700

ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci

https://almaspei.pl

 

„Darowizna dla Hospicjum pomaga zapewnić nieuleczalnie chorym dzieciom profesjonalną opiekę medyczną, a także sprawia, że kiedy nie można już dołożyć dni do życia, to trzeba dołożyć życia do dni i spowodować, aby świat nieuleczalnie chorych dzieci nabrał kolorów i radości.” ALMA SPEI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl