Torby

  • nowość
Torba "no fear" karmelowa Torba "no fear" karmelowa
Cena:

64,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Torba "follow me!" czarna Torba "follow me!" czarna
Cena:

64,00 zł

szt.
zobacz więcej
Torba "follow me!" popiel Torba "follow me!" popiel
Cena:

64,00 zł

szt.
zobacz więcej

Reklamówki foliowe stanowią poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Ich rozkład trwa od kilkudziesięciu do nawet kilkuset lat, a ich funkcja tak naprawdę trwa tyle co dojście ze sklepu do domu. Szybko trafiają na śmietnik, lądują w rowach i lasach. Plastik w olbrzymich ilościach zalega w rzekach, morzach i oceanach, brzuchach ssaków morskich, ryb i ptaków powodując ich śmierć przez uduszenie czy zatrucie. Sytuacja ta leży nam na sercu dlatego zamiast korzystania z worków foliowych proponujemy ci noszenie ekologicznych toreb materiałowych.

Chrześcijańskie torby bawełniane na ramię z MOCĄ Słowa

Nasze torby produkowane są na Podlasiu, w rodzinnej szwalni. Wykonane z wysokiej jakości tkanin, ze 100% bawełny o wysokiej gramaturze, z dbałością o każdy detal, starannie wykończone zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Torby przeszywane są pięcionitkowym owerlokiem, dzięki temu szwy boczne są solidnie zabezpieczone przed pruciem oraz siepaniem się, a rączki ryglowane dla ich dodatkowego wzmocnienia, chroniąc w ten sposób przed odpruwaniem się. Dodatkowo dla bardzo estetycznego i eleganckiego wyglądu, górny brzeg torby jest przeszywany po krawędzi. Taki sposób usztywnia i wzmacnia torbę. Torby znakowane są firmową metką MOCY moja z fragmentem z Biblii z Ps. 28 „Pan moją mocą i tarczą” Poza ekologią i estetyką zadbaliśmy również o funkcjonalność. Wnętrze torby kryje kieszeń zamykaną na zamek, którą wykorzystać możesz na klucze, portfel czy inne drobiazgi.

Nasze torby są praktycznym prezentem pasującym do każdej stylizacji zarówno sportowej jak i eleganckiej, jednocześnie niosącym w przestrzeń miejską w sposób nie banalny, nie oczywisty a intrygujący MOC Słowa… Słowa Bożego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl