Bierzmowanie

  • nowość
Krzyż ceramiczny JESTEM Krzyż ceramiczny JESTEM
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Bransoletka różaniec z opalu Bransoletka różaniec z opalu
Producent: MOCY moja
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Akwarela "Jezus w koronie" w ramie Akwarela "Jezus w koronie" w ramie
Cena:

220,00 zł

Cena regularna: 260,00 zł

Najniższa cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Filiżanka UKOCHANA Filiżanka UKOCHANA
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Krzyż ceramiczny YESHUA Krzyż ceramiczny YESHUA
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Bierzmowanie to religijne wydarzenie, które ma wymiar duchowy i dla wierzących osób jest bardzo istotnym dniem. Sakrament bierzmowania jest dopełnieniem łaski chrztu świętego, który uzdalnia do mężnego wyznawania wiary i umacnia do dawania świadectwa słowem i czynem. Bierzmowanie jest również często określane mianem sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej, choć nie zakłada dojrzałości w momencie jego przyjmowania, ale uzdalnia do jej osiągnięcia.

Jaki prezent na bierzmowanie ? Sprawdź nasze wyjątkowe propozycje.

Aby uczcić symboliczne osiąganie dojrzałości w wierze warto podarować osobie, która przystąpiła do bierzmowania prezent związany z wiarą - pamiątkę tego wydarzenia.

Proponujemy ręcznie wyplatane przez nas minimalistyczne bransoletki różańce z kamieni naturalnych, dostępne zarówno dla dziewczyny jak i dla chłopaka. Są tak subtelne, że mogą być noszone jako biżuteria. Fajnym pamiątkowym prezentem na bierzmowanie może być również nasza religijna biżuteria z grawerem Veni Sancte Spiritus – Przybądź Duchu Święty, bransoletki „Ukochałem cię odwieczną miłością”, obrazy wizerunku Jezusa, świętych, ceramiczne ręcznie robione krzyże, piękne filiżanki wyrabiane ręcznie przez polskich ceramików, biblijne świece sojowe. Kolejną nietuzinkową propozycją mogą być również nasze organiczne bluzy z wartościowym przesłaniem haftem NEVER ALONE – „Nigdy sam” oraz firmową metką „MOCY moja” / „Pan moją mocą i tarczą.”

Biżuterię standardowo pakujemy w eleganckie opakowania z logo MOCY moja, wewnątrz kryjącym fragment Słowa Bożego. Pozostałe produkty pakowane są w opakowania eco, a w przypadku ceramiki i świec wyściełane drewnianym siankiem.

Chrześcijańskie prezenty personalizowane

Produkty dostępne w naszej ofercie wzbogacić możesz własnym fragmentem Słowa Bożego, dedykacją, imieniem obdarowanego, datą… wybór należy do Ciebie! Składając zamówienie, w uwagach przy podsumowaniu zamówienia zostaw nam tą informację.

Jeśli chciałbyś spersonalizować biżuterię grawerem, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, a uzgodnimy szczegóły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl