Ikony i figurki

Dewocjonalia towarzyszą osobom wierzącym od stuleci. Są czymś więcej niż pięknymi ozdobami o tematyce religijnej. To przede wszystkim wyroby, które mają podkreślać naszą miłość do Boga lub Maryi, nasze oddanie się pod opiekę Opatrzności oraz chęć budowania relacji z Jezusem. Warto więc wygospodarować w swoim otoczeniu miejsce przeznaczone na ikonę lub figurkę religijną. Tak, aby nieustannie przypominały, że Bóg jest w centrum naszej codzienności, a Jego miłość otacza nas z każdego miejsca!

Niepowtarzalne ikony i figurki chrześcijańskie

Kolekcja ta, składa się z niezwykłych produktów, wykonywanych przez polskich ceramików, z którymi współpracujemy. Na szczególną uwagę zasługują ręcznie robione kafelki ceramiczne z wizerunkiem Maryi i Dzieciątka Jezus. Nawiązują one estetyką zarówno do ikony, jak i katolickich wizerunków. To mały produkt, ale jego prostota zachwyca. Jest jak ziarenko wiary – zasadzone w odpowiednim gruncie, daje wielkie owoce.

W kolekcji tej znajdziesz także gliniane figurki religijne, które przedstawiają Matkę Bożą. Polacy w sposób szczególny umiłowali Matkę Bożą, o czym dowodzi chociażby kult, jakim w naszym kraju jest darzona. Jej opiece poświęca się domy, rodziny oraz wszystkie trudne sprawy, z nadzieją wyproszenia niezbędnych łask do ich rozwiązania. Figurki Maryi są dwukrotnie wypalane oraz szkliwione, w celu zapewnienia najwyższej jakości oraz trwałości. Ofertę dopełniają figurki religijne Matki Bożej, które zostały osadzone na kawałkach starego drewna, pozyskanych z rozebranych, kaszubskich chat!

Figurki religijne – wyjątkowy, chrześcijański upominek

Figurki Matki Bożej i ikony ceramiczne stanowią wyjątkowy pomysł na prezent. I to na wiele okazji. Można podarować je komuś z okazji urodzin lub przyjęcia sakramentu – np. kapłaństwa, małżeństwa czy bierzmowania.

Nasze ceramiczne figurki oraz ikony chrześcijańskie doskonale nadają się też jako prezent na Pierwszą Komunię św. oraz Chrzest św. Zostaną z obdarowanym dzieckiem na długie lata i przez całe życie będą mu przypominać o twojej modlitwie i miłości, a przede wszystkim o Bogu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl