Ceramika

W Liście do Koryntian św. Paweł pisał „Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas”. Tymi słowami chciał przypomnieć, że skarb wiary i głoszenia ewangelii jest niezwykle cenny, złożony w nas, w kruchym, glinianym naczyniu. Gliniane naczynie jest oczywiście symbolem, ale bardzo wyraźnym. Tak bardzo, że zainspirował nas do stworzenia produktów, które znalazły się w tej kolekcji. Nasza chrześcijańska ceramika jest dostępna pod postacią dewocjonaliów oraz produktów użytkowych. Wszystko po to, aby zaprosić Boga do swojego życia na wiele sposobów, aby celebrować dar wiary na co dzień i aby dzielić się ewangelią z innymi.

Ceramika z przesłaniem chrześcijańskim

Oferujemy ręcznie robione kafelki ceramiczne z Maryją z Dzieciątkiem, figurki Maryi, a także przepiękne krzyże ceramiczne z przesłaniem JESTEM, UFAJ, JESHUA oraz kolorowe krzyże z ornamentami.

Chrześcijańska ceramika użytkowa

Poza krzyżami i figurkami oferujemy chrześcijańską ceramikę użytkową – ręcznie robione filiżanki do kawy lub herbaty. Stworzyliśmy kilka różnych wzorów filiżanek o większej i mniejszej pojemności, z wysokojakościowej jasnej gliny, która została pokryta spożywczym szkliwem w pastelowych barwach: beżowym, miętowym, różowym. Każda filiżanka sprzedawana jest w zestawie z podstawkiem. Do wyboru są filiżanki z przesłaniem: UKOCHANA, JESTEM I UFAJ.

Ręczne wykonanie produktów sprawia, że nie ma dwóch identycznych artykułów. Każdy jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Wykonany z sercem. Są doskonałym pomysłem na prezent dla siebie, kogoś bliskiego czy z okazji Chrztu Św., Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowania czy Ślubu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl