Świece biblijne

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Ogień ma niezwykle bogatą symbolikę w chrześcijaństwie. Pod jego postacią przychodził Duch Święty. Płomień oznacza także Zmartwychwstałego Chrystusa lub przedłużenie modlitwy wiernych. Ogień może też towarzyszyć codziennej modlitwie w domu. Może również przypominać o obecności Jezusa w życiu lub stanowić tło do rozważania Słowa Bożego. Jeśli chcesz, by towarzyszył także Tobie, wybierz sojowe świece ekologiczne o pięknych zapachach, które mamy w ofercie. Są wykonywane z naturalnych składników, w całości ręcznie i doskonałe do medytacji.

Biblijne świece sojowe
Stworzyliśmy całą linię produktów o wyjątkowych kompozycjach zapachowych:

BOŻA OBECNOŚĆ – to ciepły, otulający zapach, w którym mieszają się aromaty biblijnych olejków eterycznych mirry, kadzidła i innych;
POKÓJ WAM - ciepły, delikatny zapach wprawi cię w błogi spokój

ZROSZONY OGRÓD – przepełnia woń kwiatów i ziół;
ZIELONE PASTWISKA – czaruje aromatem soczystej trawy, zielonych roślin i ziół
ZAPACH ŚWIĘTOŚCI O.Pio - woń fiołków przygaszonych nutą kadzidła
ZAPACH ŚWIĘTOŚCI św. Charbel - zapach cedrów libańskich, który przeniesie cię do Libanu

Świece pakowane są w eco pudełko, wyściełane drewnianym siankiem. Do świecy dołączany jest fragment Słowa Bożego, z którego pochodzi nazwa świecy.

Nasze produkty to nie tylko cudowne aromaty. To także świadoma produkcja i troska o Twoje zdrowie. Ze względu na to, że powstają z wosku pochodzenia roślinnego, nie emitują szkodliwych substancji podczas spalania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl