Biżuteria

Biżuteria MOCY moja to połączenie nowoczesności, minimalizmu, aktualnych trendów modowych z biblijnym przesłaniem, przynoszącym umocnienie w trudnych chwilach. Nasza biżuteria jest wymownym symbolem wartościowego przekazu, który ukryty został wew. opakowania.

Biżuteria chrześcijańska MOCY moja - symbol niosący umocnienie

Proponujemy ci wyjątkowe bransoletki, które możesz nosić zarówno na co dzień, do pracy, uczelnię jak i w domu, ale jak najbardziej również na wyjątkowe, eleganckie okazje.

Produkty wykonane ze szlachetnej stali z grawerem lub z połączenia metalu z jubilerskim sznurkiem, którego wielkość można swobodnie regulować. Biżuteria z naszej oferty jest pakowana w eleganckie opakowania, kryjące wew. wyjątkowe fragmenty z Pisma Świętego, które będą przypominać ci o nieskończonej Miłość Boga do ciebie, Jego opieki nad tobą, i tym jak drogocenny jesteś w Jego oczach!

Dodatkowo do biżuterii możesz dokupić dodatkowe, ekskluzywne prezentowe opakowanie. Podaruj sobie i bliskiej ci osobie wyjątkowy prezent z wartościowym, niosącym umocnienie przesłaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl