Chrzest Św.

  • nowość
  • nowość

Chrzest Święty to pierwsze wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Podczas ceremonii kościelnej dziecko zostaje wcielone do grona chrześcijan.

Chrzest Święty to pierwszy z sakramentów będący fundamentem całego życia chrześcijańskiego, bramą wprowadzającą do życia w Duchu i otwierającą dostęp do następnych sakramentów. Jest symbolem nawrócenia i oczyszczenia z grzechów.

To jakże ważne wydarzenie powinno być upamiętnione nie tylko na fotografiach, ale także czymś więcej. Przypominać o przyjęciu sakramentu może np. prezent na chrzest święty. Z tego powodu warto jest wybrać coś, co nawiązuje tematyką do tego wydarzenia.

Prezent na Chrzest – jaki powinien być?

Na prezent na chrzest dla dziewczynki i chłopca polecamy wybrać coś trwałego, co zostanie przy dziecku przez całe życie. I przez całe życie będzie mu przypominało o Miłości Boga oraz miłości i nieustającej modlitwie bliskich. Dobrze jest zatem wybrać coś nawiązującego do tego wydarzenia, do wiary katolickiej.

Nasze propozycje prezentów na Chrzest Święty

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo pomysły na prezent na Chrzest dla chłopca oraz dla dziewczynki.

Oferujemy prezenty katolickie, które może podarować zarówno rodzic chrzestny, jak i ktoś z rodziny – bliższej lub dalszej – dziadkowie, ciocie, wujkowie itp.

Przygotowaliśmy m.in. wybór obrazów, w tym wizerunek Jezusa w chuście, która jest zaprojektowana z cytatów z Pisma Świętego, wizerunek Jezusa w koronie cierniowej, wykonany techniką węgla w akwareli, który proponujemy w minimalistycznej białej ramie. To doskonały wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo także przepiękne krzyże ceramiczne z ornamentami. Krzyże są dostępne w kolorze niebieskim, różowym oraz ecru – dzięki czemu stanowią wyjątkowy pomysł na prezent na Chrzest Święty dla dziewczynki i chłopca. Ten symbol Bożej Miłości przepięknie będzie wyglądał w pokoju dziecka i przypominał o Miłości Boga. Produkty wykonane są ręcznie, co sprawia, że taki prezent jest niepowtarzalny.

Prezent na Chrzest dla dziewczynki

Sporą popularnością wśród prezentów na chrzciny cieszy się również nasza biżuteria, a zwłaszcza bransoletki różańce z subtelnych kamieni naturalnych, które w połączeniu z bransoletką serduszkiem z pamiątkowym grawerunkiem stanowią wyjątkowy komplet. Komplet opakowany jest w eleganckie białe pudełko z logo MOCY moja. Wewnątrz opakowania proponujemy spersonalizowane życzenia lub fragment Słowa Bożego. Jesteś zainteresowany taką pamiątką Chrztu? Skontaktuj się drogą mailową lub telefoniczną, a uzgodnimy szczegóły.

Prezent na Chrzest dla chłopca

Podobnie jak dla dziewczynki, dla chłopca na Chrzest proponujemy różaniec na rękę z ciemnych, matowych kamieni np. prasowanej lawy wulkanicznej, opakowany w piękne białe pudełko, wew z fragmentem z Pisma Świętego lub ze spersonalizowanymi życzeniami. Jesteś zainteresowany takim prezentem na chrzciny? Skontaktuj się drogą mailową lub telefoniczną a uzgodnimy szczegóły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl