Krzyże

Krzyż ceramiczny JESTEM Krzyż ceramiczny JESTEM
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Krzyż ceramiczny YESHUA Krzyż ceramiczny YESHUA
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Krzyż ceramiczny UFAJ Krzyż ceramiczny UFAJ
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Krzyż – symbol wiary chrześcijańskiej

Krzyż to symbol naszej religii. Największy dowód miłości Jezusa do człowieka. Nasza nadzieja na przyszłość w wiecznym szczęściu. Ten znak powinien więc stanowić element codzienności każdej wierzącej osoby. Ale czy stanowi? Jeśli nie, to w takim razie czas uzupełnić swoje mieszkanie lub gabinet o krzyże chrześcijańskie z naszej oferty.

Krzyże ceramiczne – wyroby jedyne w swoim rodzaju

Wszystkie propozycje, które znajdziesz w tej kolekcji, zostały stworzone z potrzeby serca i potrzeby przekazania MOCY słowa. Nasze ceramiczne krzyże posiadają wytłoczony napis – słowo o wyjątkowym znaczeniu. Do wyboru w ofercie posiadamy modele z napisem:

  • YESHUA,
  • JESTEM
  • UFAJ.

Słowa te w codzienności życia niosą umocnienie. Przypominają jak ważna jest ufność, oraz o tym, że nasza siła leży w Nim, w Bogu, w Jestem, który jest zawsze przy tobie, w twoim sercu.

Co dziś mówi do ciebie Bóg? O którym Jego słowie najczęściej zapominasz i chcesz przypominać je sobie? Wsłuchaj się w Jego głos i daj się prowadzić Jego Miłości.

Drewniane krzyże – z wiekowego drewna

Krzyże drewniane powstały z zauroczenia się pięknem starego drewna. Drewno, które używamy do tworzenia krzyży pochodzi z rozbiórek polskich wiekowych domów, spichlerzy, młynów, stodół. Zostało profesjonalnie oczyszczone i wysuszone. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny, wykonany ręcznie, niejednokrotnie zawiera w sobie dziury po gwoździach. Działanie czynników atmosferycznych, oraz region Polski z którego stare drewno zostało pozyskane powodują różnorodną kolorystykę i unikalna teksturę krzyży. Krzyże MOCY moja niosą w sobie pierwiastek wiekowej historii.

Krzyże MOCY moja na ścianę – wyjątkowy prezent

Krzyże z naszej oferty zarówno ceramiczne jak i drewniane są wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami. Wszystko po to, aby zachwycały oryginalnością i niepowtarzalnością. Proponujemy krzyże chrześcijańskie na ścianę, które wytwarzane są z jasnej gliny z szamotem, pokryte warstwą szkliwa. Mamy też wyjątkowo ozdobne egzemplarze z ornamentem. Do wyboru są modele ceramiczne, białe; niebieskie, różowe. Każdy chrześcijański krzyż ceramiczny ma otwór, dzięki któremu można bezpiecznie powiesić go na ścianie.

Krzyże z tej kolekcji, to doskonały pomysł na prezent – dla każdego i na każdą okazję. Na przykład? Warto podarować go dziecku z okazji przyjęcia chrztu. Będzie też wspaniałą pamiątką na całe życie. To również świetny, bo oryginalny, pomysł na prezent komunijny – czy to od rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwa czy dziadków. Polecamy go również na bierzmowanie. Ceramiczny krzyż na ścianę będzie także wspaniałym, chrześcijańskim upominkiem dla Młodej Pary. Każdego dnia będzie przypominał żonie i mężowi gdzie jest źródło siły i umocnienia w ich wzajemnej miłości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl