Dizajnerska odzież chrześcijańska

Każdy z nas ma wpływ na to, w jakim środowisku żyjemy i jaką ziemię przekażemy następnym pokoleniom. Świadome wybory w całym procesie od produkcji, pakowania, dystrybucji po świadomy zakup produktów pozwala na redukcję wykorzystywania szkodliwych substancji, ilości odpadów, plastików.

Organiczna odzież chrześcijańska

by żyć w harmonii z naturą i szanować inne formy życia…

Znajdziesz u nas wysokogatunkowe bluzy i koszulki ekologiczne w 100% z bawełny organicznej, certyfikowanej przez GOTS (Global Organic Textile Standard ) oraz z tkanin pochodzących z recyklingu np. z przetworzonych butelek PET. Odzież certyfikowana jest również przez Peta Vegan Approved co oznacza, że jest odzieżą w 100% wegańską, wolną od cierpienia zwierząt.

Bluzy, perfekcyjnie dopracowane w najmniejszych detalach, niezwykle miękkie, mięsiste i przyjemne w dotyku, całkowicie bezpieczne dla każdej skóry, gdyż uprawa bawełny i proces ich produkcji odbywa się bez stosowania chemicznych środków i pestycydów.

Dzięki certyfikatom masz pewność, że nosisz odzież wytwarzaną w etycznym procesie produkcji, z dbałością o środowisko naturalne i z poszanowaniem życia ludzi i zwierząt.

Wyznajemy tradycyjne wartości,
ale w modzie i dizajnie jesteśmy fanami najnowszych trendów…

Nasza odzież to nowoczesny minimalizm, który łączymy z subtelną MOCĄ Słowa… Bożego. Optymistyczne kolory dobieramy z myślą, by niosły moc do działania i rozlewały radość w twoim sercu i w przestrzeni wokół ciebie. Subtelne Słowo zaczerpnięte z Biblii niczym ziarno, które kiełkuje rzucone w żyzną ziemię, ma w każdej chwili dnia kiełkować w twoim sercu i przypominać ci i osobom, które spotykasz o MOCY i sile jaką mamy w Bogu, o tym, że nigdy nie jesteś sam - NEVER ALONE - będące nawiązaniem do fragmentu z księgi Jozuego1, 5 „nie opuszczę cię i nie porzucę

Eko opakowania

Naszą odzież z czułością opakujemy w miłość, dobro i pokój…. i opakowania ekologiczne.

Żyj w Bożej Obecności, działaj z mocą, módl się z mocą…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl