Różańce na ręke z kamieni naturalnych

  • nowość
  • nowość
  • nowość
Bransoletka różaniec, iolit Bransoletka różaniec, iolit
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Modlitwa różańcowa to Ewangelia - życie Jezusa wypowiedziane w cichej, prostej, acz głębokiej modlitwie. Dziś ta forma modlitwy przeżywa w Polsce prawdziwy renesans, a my pragniemy nadać mu piękną, nowoczesną i minimalistyczną formę i oprawę. Cenimy sobie własny, prosty i elegancki styl, dlatego znajdziesz tutaj biżuterię, która jest gustownie, ręcznie przez nas wykonywana, z największą starannością, modlitwą i miłością. Wykorzystujemy naturalne kamienie biblijne takie jak szafiry, rubiny, szmaragdy, granaty, jaspisy, agaty, onyks, czy też inne mniej spotykane, równie ciekawe charoity, dumotieryty, fosfosyderyty etc. Kamienie naturalne łączymy ze stalą szlachetną, jedwabnymi jubilerskimi sznurkami lub innymi materiałami.

Dziesiątka różańca zawsze przy sobie

Nasze dziesiątki różańca na rękę zaprojektowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn to praktyczne rozwiązanie łączące przedmiot modlitwy z piękną, elegancką biżuterią, którą możesz dostosować do stylizacji i własnego gustu. Jednym z głównych plusów takiej wersji różańca są jego niewielkie rozmiary oraz fakt, że możesz go mieć zawsze przy sobie, i w każdej chwili dnia zatrzymać się, sięgnąć po niego i skierować myśli ku Bogu napełniając się Jego Obecnością i pokojem serca. Ten maleńki przedmiot to również ciche świadectwo naszej wiary.

Różaniec bransoletka otulony jest w eleganckie pudełko, kryjące fragmenty Słowa Bożego to nietuzinkowy prezent dla ciebie lub bliskiej osoby na okazje jak Chrzest Św., Bierzmowanie, Pierwszą Komunię św., ślub, święta, urodziny. Możesz zamówić spersonalizowaną wkładkę.

Żyj w Bożej Obecności, działaj z mocą, módl się z mocą…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl