Bransoletka różaniec dla niej

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Oferta różańców dla Pań, to szeroka gama kolorystyczna ręcznie wykonywanych dziesiątek różańca w formie bransoletek z naturalnych kamieni w różnorodnych barwach i odcieniach. Proponujemy dwa rodzaje bransoletek wersję klasyczną oraz wersję biżuteryjną – linię premium.

Klasyczne, damskie bransoletki różańce

Klasyczne dziesiątki różańca na rękę wykonane ręcznie z naturalnych kamieni: z turmalinów, agatów, apatytu, amazonitu, awenturynu, jaspisu, magnezytu itp. o średnicy kamienia ok 6mm, proponowane zarówno w kulkach gładkich jak i fasetowanych na bardzo wytrzymałym sznurku jubilerskim. Bransoletki regulowane są węzłem przesuwnym dostosowującym się do każdego rozmiaru nadgarstka. Każda dziesiątka zawiera krzyżyk lub dodatkowo oprócz krzyżyka również zawieszkę z grawerem MOCY moja wykonaną ze stali szlachetnej w kolorze złotym lub srebrnym. Ta wersja różańców zamknięta jest w białym opakowaniu eco, ozłoconym znakiem firmowym MOCY moja, wnętrze opakowania kryje MOC Słowa Bożego.

Tą wersję bransoletek, ze względu na bardzo mocny sznurek jak i większe kamienie w porównaniu z wersją biżuteryjną polecamy szczególnie do częstej modlitwy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl